FIRSAT ÜRÜNLERİ

 

İADE VE DEĞİŞİM

 

• Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve deforme olmamış şartıyla ürünler elinize ulaştıktan sonra iade işlemi için 14 iş günü içerisinde tekrar Mng Kargo Anlaşma numarası (399154952)

  ile kargo ücretinin daha uygun çıkması için  karşı ödemeli olarak  firmamız adına gönderim sağlayabilirsiniz.

 

• Web sitemizden iade talebi oluşturmanıza gerek yoktur.

 

• İadelerde gidiş geliş kargo ücreti alıcıya aittir.

 

İade işlemlerinde satın almış olduğunuz ürünün ücretinden, tarafımıza geliş kargo bedeli olan 55 tl düşülerek iadeniz gerçekleştirilmektedir.

 

• İade işlemlerinde kargo görevlisine anlaşma numarasını mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

 

• Mng Kargo Anlaşma Numarası :  399154952


• Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman, tarafımıza gönderdiğiniz iade talepleri ekibimiz tarafından kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 1-3 iş günü içerisinde kontrol edilip değerlendirilir ve tarafınıza iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak Whatsapp ile bilgilendirme sağlanacaktır. İade işlemlerinde tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünlerin kargo ücreti düşülerek ücret iadesi sağlanacaktır. Bu işlemler için İyzipay ödeme sistemimiz üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme yapmış olduğunuz karta iadeniz sağlanacaktır. Kapıda Ödeme ve Havale/Eft ödeme yöntemi ile satın alınan siparişlerde iade bilgileri (Banka Hesap Bilgileri) ile ilgili olarak işlemlerin başlatılması için  Whatsapp üzerinden ile bilgilendirme sağlanacaktır.

- İade işlemleri, kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde

- Debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz hesap bilgilerine 1 ile 5 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir

 

 

• Satın aldığım ürünün bedenini ya da farklı bir ürünle değişimini yapabiliyor muyum?

 

- Ürün ya da beden değişimi yapılmamaktadır. Değişim yapmak istediğiniz beden ya da ürünü web sitemizden yeniden satın alabilir ve elinizde bulunan ürünü iade olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmiş olacaktır.

 

 

Kapıda Ödeme Hakkında Önemli Bilgilendirme

 

 

Aşağıdaki bildiri sitemiz üzerinden kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verip kargosunu hiçbir şekilde teslim almayanlar içindir.

 

Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez.

 

Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/ MAC Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR